
Комплект із двох журнальних столиків CT-35 Лоренза петра грей глянсова кераміка стійка до подряпин
6 820 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-CT-35-lorenza-petra-g
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Комплект із двох журнальних столів Лоренза CT-35 петра грей (сірий) глянсова кераміка стійка до подряпин на чорній основі
Комплект із двох журнальних столів Лоренза являє собою пару столів різних розмірів стільниць і з різною висотою, які можуть використовуватися разом або окремо для розміщення напоїв, книг, декоративних елементів та інших предметів. Сучасна мода в меблевому світі вибирає прості у своїх формах, не обважнені складними лініями предмети інтер'єру. Велику популярність на сьогодні мають стилі лофт, індастріал, бунгало, гранж, мінімалізм і багато інших цікавих напрямів. Придумати ідею дизайну приміщення — тільки перший крок. Тепер черга за підбиранням предметів дизайну та меблів — а цей крок досить важкий.
Пропонуємо один із варіантів меблів у сучасний інтер'єр — новинку на ринку України — стильний комплект журнальних столиків СТ-35 більшого D 80 см, заввишки 45 см і меншого D 60 см, заввишки 40 см, який легко встановлюється під більшим у разі потреби.
- Модель стола: CT-35
- Розмір більшого столика: D80х45 (Н) см
- Розмір меншого столика: D60х40(Н) см
- Матеріал ніг: фарбований метал
- Колір ніг: чорний
- Матеріал стільниці: кераміка
- Колір стільниці: петра грей (сірий)
- Вага: 29,80 кг >Об'єм упаковки: 0,1 м3
- Кількість місць для транспортування: 1 уп
- Код: CT-35-lorenza-petra-grey
Комплект круглих журнальних столиків Лоренза СТ-35 кераміка петра грей (сірий) на чорній базі можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 800 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 29.8 кг |
| Діаметр більшого столика | 800 мм |
| Діаметр меншого столика | 600 мм |
| Висота більшого столика | 450 мм |
| Висота меншого столика | 400 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 6 820 ₴





