
Стілець Torino BK Office на чорній хрестовині з пластиковими коліщатками D-530 мм, оббивка велюр синій B-1026
від 2 367 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-18307-D-530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Torino BK Office велюр із регулюванням висоти на чорній хрестовині з колесами
Дуже зручний стілець на колесах Torino BK Office на чорній п'ятипроменевій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Torino с м'яким сидінням, прошите ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який чудово впишеться в інтер'єр Вашого салону краси, вдома, апартаментів, офісу, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Торіно, підходить як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: TORINO BK-OFFICE
- Матеріал оббивки: оксамит (велюр)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Тип коліс: пластикові
Розміри
- Ширина: 40 (47) см
- Глибина: 37 см
- Висота спинки: 32 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44,5 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 77 - 91 см
- Діаметр хрестовини: 530 мм
Вирішили купити Стілець Torino BK офіс велюр на чорній опорі-хрестині з коліщатками, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 37 см |
| Глибина сидіння | 40 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина |
| Глибина стільця | 470 |
| Висота спинки | 320 мм |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Колір | синій B-1026 |
- Ціна: від 2 367 ₴





