
Стілець на чорній хрестовині з пластиковими колесами Augusto BK-Office 260 з регулюванням висоти Шкірзам жовтогарячий 1012
2 511 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-19682
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло Augusto BK-Office 260 мм на чорній хрестовині з пластиковими колесами в салон краси, офіс
Крісло Augusto BK-Office без підлокітників, на поворотному механізмі з регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Регулювання висоти сидіння відбувається за допомогою важіль, який розташований із боку під сидінням, його легко може дістати людина, що сидить. Висока спинка дасть змогу довго зі зручністю користуватися стільцем. Стілець Augusto BK-Office вирізняється дизайном унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, з легкістю, інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
Важливо!
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — до плаття 140 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — до плаття 70 грн за стілець
- Модель: AUGUSTO BK-OFFICE 260
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра, штучна шкіра) або оксамит (велюр)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Хрестовина: п'ятипроменева (5 пластикових коліс)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина: 41,5 см
- Глибина: 39 см/42,50 см
- Висота спинки: 39 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45 - 60 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 84 — 99 см
Замовити Крісло Auguusto BK-Office 260 на чорній хрестовині з пластиковими колесами, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 41.5 см |
| Глибина крісла | 39 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 41.5 см |
| Висота спинки | 39 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | екошкіра, штучна шкіра, кожзам, тканина, велюр, вельвет, Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Колір | Шкірзам жовтогарячий 1012 |
- Ціна: 2 511 ₴




