
Табурет Key BK-Office на чорній хрестовині Ø 530 мм із колесами, з регулюванням висоти Оксамит малина B-1023
від 2 399 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-18421
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Круглий табурет майстра KEY BK-Office без спинки на чорній базі з коліщатками, робочий стілець для дому та салонів краси
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул
Зручний в експлуатації стілець для майстра Key BK-Office. Він на коліщатках, які дають змогу легко переміщатися за залом у разі потреби. Стілець регулюється за висотою за допомогою зручного важіль, розміщеного під сидінням, і газ ліфта (пневмо патрона). Сидіння зроблене як м'яка невисока кругла таблетки, без спинки та підлокітників.
- Модель: KEY BK-Office 530
- Діаметр сидіння: 355 мм
- Висота сидіння: 90 мм
- Мінімальна висота сидіння: 480 мм
- Максимальна висота сидіння: 615 мм
- Оббивка сидіння: шкірозамінник (екошкіра), оксамит (велюр)
- Колір сидіння: на вибір
- Основа: 5 променева хрестовина Ø 530 мм із пластиковими колесами
- Колір основи: чорний
- Підіймальний механізм: газ ліфт (пневмо патрон)
- Кількість у фабричному пакованні: 4 шт
Зацікавилися покупкою табурета Key BK-Office 530 з круглим сидінням на чорній хрестовині з коліщатками, з доставкою по всій Україні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал, пластик |
| Обивний матеріал | Тканина, Штучна шкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 355 мм |
| Глибина стільця | 355 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 480 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 615 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Товщина сидіння, мм | 90 |
| Нога-опора | Хрестовина Ø 530 мм |
| Колір | Оксамит малина B-1023 |
- Ціна: від 2 399 ₴


