
Крісло з підлокітниками на чорній хрестовині з колесами Gor BK-Modern Office шкірозамінник білий
від 4 524 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-11337
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра з підлокітниками Gor BK-Office з регулюванням висоти, на хрестовини чорного кольору з колесами
Зручне крісло з підлокітниками та широким сидінням Gor BK-Modern Office на чорній п'ятій хрестовині в стилі модерн, з колесами з гумовими протекторами, з поворотним механізмом і регулюванням висоти, за допомогою газового ліфта. Спінкf і сидіння rреслf Gor декоровані каретною стяжкою капітоне. М'яка спинка стільця та зручне сидіння з підлокітниками допоможуть провести тривалий час із комфортом. Дизайн крісла легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Гор підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Важливо!
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Купуючи стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — до плаття 140 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — до плаття 70 грн за стілець
- Модель: GOR BK-MODERN OFFICE
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра) або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: пластик
- Колір основи: чорний
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: пластиковий модерн п'яти променева з колесами
- Тип коліс: прогумовані
Розміри:
- Ширина: 49 (55,5) см
- Глибина: 38 (41) см
- Висота спинки: 33 см
- Висота сидіння в діапазоні: 49 - 63,5 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 80,5 - 95,5 см
Замовити Стілець із підлокітниками Гор BK-Modern Office на чорній хрестовині з коліщатками з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55.5 см |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 49 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 63.5 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 38 см |
| Висота спинки | 33 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | шкірозамінник білий |
- Ціна: від 4 524 ₴









