
Стілець на хромованій хрестовині з прогумованими колесами Alby (Албі) CH-Office 570 мм
від 2 674 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Remi-CH-Office Ø 570
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра зі спинкою Alby (Албі) з регулюванням висоти на хромованій базі на колесах із гумовими протекторами D-570 мм
Стілець на колесах Alby (Албі) на хромованій хрестовині з поворотним механізмом і регулюванням висоти, за допомогою газового ліфта. Крісло Албі з м'яким сидінням із простроченням ромбами, у стилі Diamond, з дизайном, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Албі, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: Alby (Албі)
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра) або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований (хром)
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева Ø 570 мм із прогумованими колесами (з гумовими протекторами)
Розміри:
- Ширина: 46 см
- Глибина: 40 см
- Висота сидіння в діапазоні: 44.5 - 58 см
- Діаметр бази: 57 см
- Кількість у фабричному пакуванні: 4 шт
Замовити Стілець Alby (Албі) CH Office 570, обивка на выбор, на хромованій хрестовині з коліщатками з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Нога-опора | Хрестовина Ø 570 мм |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 40 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 43.5 см |
| Висота спинки | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: від 2 674 ₴
- Спосіб упаковки: Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стілець











