
Крісло Holy (Холі) GD-Modern Office на золотій хромованій базі з колесами Оксамит чорний B-1011
4 157 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-13523
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло Holy (Холі) GD-Modern Office на золотий основі з колесами з прогумованими колесами, в салон краси, офіс, лаунж зону
Важливо!
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — до плаття 140 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — до плаття 70 грн за стілець
Крісло Holy (Холі) GD-Modern Office без підлокітників з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Holy (Холі) Modern Office з круглим м'яким сидінням в дизайні, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло прекрасно підходить для робочого місця офісного працівника, касира, як стілець майстра манікюру (педикюру).
- Модель: HOLY GD-MODERN OFFICE
- Матеріал оббивки: шкірозамінник або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий хром
- Хрестовина: п'ятипроменева з колесами
- Тип коліс: з гумовими протекторами
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина внутрішня: 30 см
- Ширина зовнішня: 52 см
- Глибина внутрішня: 40 см
- Глибина зовнішня: 44 см
- Висота спинки: 24 см
- Висота сидіння в діапазоні: 46 - 65 см
- Висота спинки в діапазоні: 60 - 78 см
Придбати Крісло Holy (Холі) GD-Modern Office на золотий базе с колесами з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 30 см |
| Глибина крісла | 40 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 24 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оксамит чорний B-1011 |
- Ціна: 4 157 ₴









