
Придиванний журнальний столик трансформер Just Fiji
1 289 ₴
- В наявності
- Код: ART-Just Fiji
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 400 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Столик-трансформер Just Fiji журнально-придиванний, вибір кольору крокса та стільниці
Колекція: Art in Head Fiji
Журнальний столик-трансформер в оригінальному, унікальному стилі, високій якості виготовлення, з легко впишеться в різні сучасні стилі інтер'єру, як-от Лофт, Арт Деко, Лофт. Столик Just Fiji являє собою ідеальне рішення для комплектації дизайну Вашої оселі, квартири, офісу, номера готелю та ін. приміщень. Завдяки раціональній унікальній конструкції столик легко перетворюється з компактного принтованого столика на невисокий журнальний столик, а також на столик для сніданків у ліжко.Трансформація столика відбувається завдяки динамічному кріпленню стільниці на магнітах. Унікальна конструкція, з можливістю трансформації з кавового столика в пришитий, а також як зручний столик для сніданків у ліжко, надійні якісні матеріали, використані під час його виготовлення та широка колірна гама, будуть приємно радувати око та дарувати про гарний смак господаря.
Переваги столика-трансформера Just Fiji:
- міцний і надійний металевий каркас, покритий порошковою фарбою
- розбірна стільниця з якісного ЛДСП завтовшки 10 мм
- магнітний механізм трансформації — простий, надійний і практичний
- адаптивність і багатофункціональність застосування
- оригінальність зовнішнього вигляду
- компактний розмір, ідеальний для невеликих кімнат, квартир-студій, смарт-жиль
- компактне фабричне паковання — бюджетне доставлення
Варіанти кольору столу:
- Стільниця Білий діамант/білі ноги
- Стільниця Дуб сонома/білі ноги
- Стільниця Ательє світлий/Білі ноги
- Стільниця Дуб крафт золотий/Чорні ноги
- Стільниця Дуб вінтаж/Чорні ноги
- Стільниця Дуб сонома/Чорні ноги
- Стільниця Венге/Чорні ноги
- Стільниця Графіт/Чорні ноги
Розміри в складеному стані
- Висота (мм): 654
- Довжина (мм): 442
- Ширина (мм): 327
Розміри розкладеного стану
- Висота (мм): 327
- Довжина (мм): 654
- Ширина (мм): 442
Транспортувальний об'єм столу:
- Кількість коробок: 1 штука
- Розмір упаковки: 67х41х3 см
- Вага упаковки: 3 кг
- Об'єм упаковки: 0,01 м3
Варіанти доставки столу:
- Нова Пошта (за передоплатою 100%, або мінімальний аванс 400 грн + накладений платеж)
- Міст експрес (по 100% передоплаті)
Замовити кавовий придиванний столик Just Fiji, Ви зможете в нашому магазині, просто оформивши замовлення або передзвивши нам на один із зазначених у інформації телефонів
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | 2 опори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип меблів | Журнальний стіл |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 654 мм |
| Глибина столика | 442 мм |
| Висота столика | 327 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 654 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 327 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 654 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 442 мм |
| Вага столика | 3 кг |
| Товщина стільниці | 10 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 32.7 см |
| Глибина консолі | 44.2 см |
| Висота консолі | 65.4 см |
- Ціна: 1 289 ₴











