
Консоль у вітальню Тео білий мармур б'янко карара, стільниця кераміка, розмір Д130хГ45хВ76 см
11 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-Teo-console-bianko-ka
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Столик-консоль Тео глянсовий кераміка білий мармур, на чорній металевій високій базі в стилі Арт Деко, неокласицизм, лофт, гламур
Стильний консольний столик Тео має чорний металевий каркас, оригінальної форми та прямокутну керамічну стільницю, під білий мармур. Така консоль з легко впишеться в різні сучасні стилі інтер'єру, як-от Лофт, Арт Деко, Лофт, Неокласика. Консольний столик Тео являє собою ідеальне рішення для комплектації дизайну Вашої оселі, квартири, офісу, номера готелю та ін. приміщень. Унікальний дизайн консолі та надійні матеріали, використані під час його виготовлення, приємно тішитимуть око та свідчать про гарний смак господаря.

- Модель: Консоль Тео
- Матеріал стільниці: кераміка
- Колір стільниці: білий мармур (б'янко карарра)
- Матеріал основи: фарбований метал
- Колір бази: чорний
Розміри:
- Довжина: 130 см
- Глибина: 45 см
- Висота: 76 см
- Об'єм упаковки: 0,18 м3
- Маса: 34,5 кг
- Кількість місць (коробок): 1/2 (один стіл у двох коробках)
- Код: Teo-console-bianko-kararra/black
Замовити вузьку консоль Тео зі стільницею білий мармур на чорній високій ніжці, Ви зможете в нашому інтернеті магазині просто оформивши замовлення або передзвонивши нам на один із зазначених в інформації телефонів
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Vetro Mebel |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | штучний камінь |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | метал |
| Корпус | метал |
| Габаритні розміри туалетного столика | |
| Довжина столика | 130 см |
| Глибина столика | 45 см |
| Висота столика з урахуванням стільниці | 76 см |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 130 см |
| Глибина консолі | 45 см |
| Висота консолі | 76 см |
- Ціна: 11 220 ₴









