
Стіл журнальний Тео кераміка б'янка карара (білий мармур) Д120хГ60хВ45 см
10 780 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-Teo-ct-bianko-kararra
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Журнальний столик Тео стільниця глянсова кераміка білий мармур, чорна ніжка-опора

Журнальний столик Тео має унікальний дизайн і високу якість виготовлення. Стільниця виготовлена з кераміки, під білий мармур, ніжка-опора металева, чорного кольору. Столик Тео з легко впишеться в різні сучасні стилі інтер'єру, як-от Лофт, Арт Деко, Неокласика та Модерн. Журнальний стіл Тео являє собою ідеальне рішення для комплектації дизайну Вашого будинку, квартири, офісу, номера готелю та ін. приміщень. Унікальний дизайн столика Бруно та надійні матеріали, використані під час його виготовлення, приємно тішитимуть око та свідчать про гарний смак господаря.
- Модель: Тео
- Матеріал стільниці: кераміка
- Колір стільниці: білий мармур (б'янко карарра)
- Матеріал основи: фарбований метал
- Колір бази: чорний
Розміри:
- Довжина: 120 см
- Глибина: 60 см
- Висота: 45 см
- Об'єм упаковки: 0,125 м3
- Вага: 32,5 кг
- Кількість місць (коробок): 1/2 (один стіл у двох коробках)
- Код: Teo-ct-bianko-kararra/black
Замовити журнальний стіл Тео з білою мармуровою керамічною стільницею, на чорній опорі, Ви зможете в нашому інтернеті магазині просто оформивши замовлення або передзвивши нам на один із зазначених в інформації телефонів
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | 2 опори |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Тип меблів | Журнальний стіл |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Ні |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | штучний камінь, Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1200 мм |
| Глибина столика | 600 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Вага столика | 32.5 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Габаритні розміри консолі | |
| Ширина консолі | 120 см |
| Глибина консолі | 60 см |
| Висота консолі | 45 см |
- Ціна: 10 780 ₴











