
Кухонний стілець Лорена R печворк м’який на букових дерев’яних ніжках
3 557 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-LORENAP
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Обідній стілець для кухні, вітальні, кафе Лорена Р печворк, у скандинавському стилі
Сучасний стілець Лорена Р з м'яким сидінням із якісної меблевої тканини печворк у вигляді різнобарвних лоскутів.
Стілець Лорена R печворк — яскраве дизайнерське рішення для тих, хто цінує оригінальність і комфорт. Унікальна оббивка в стилі patchwork (печворк) поєднує різні кольори та фактури, створюючи ефектний акцент у будь-якому інтер’єрі.
М’яке сидіння та зручна спинка забезпечують комфорт навіть при тривалому використанні. Стілець не тільки красивий, але й практичний для щоденного використання.
Ніжки виготовлені з натурального бука, що гарантує міцність, стійкість і довговічність. Завдяки поєднанню текстилю та дерева модель ідеально підходить для інтер’єрів у стилях скандинавський, модерн, еклектика, бохо.
Стати володарем легендарної моделі вже сьогодні!
Важливо!
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Доплата за упковку товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумки Вашого замовлення!
- Модель стільця: Лорена Р
- Сидіння: тканина
- Колір оббивки: печворк
- Ніжки: натуральне дерево
- Колір ніжок: бук натуральний
- Каркас стільця: посилений дерев'яний
Розміри:
- Ширина: 46 см
- Глибина: 48 см
- Висота: 82 см
- Висота сидіння: 49 см
- Кількість у фабричному пакованні: 4 штуки
Кухонний стілець Лорена Р тканина печворк можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Ви зможете обговорити умови оплати, доставки та задати додаткові питання в момент підтвердження замовлення з нашим менеджером.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Печворк, Блакитний, Помаранчевий, Кремовий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | Grupo SDM |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | гнута фанера, натуральне дерево, фанера |
| Спинка | гнута фанера, тканина, фанера |
| Сидіння | фанера, гнута фанера |
| Обивний матеріал | Рогожка, Тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 820 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Висота сидіння | 490 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ніжок стільця | Бук натуральний |
- Ціна: 3 557 ₴







