
Стілець Melvin (Fred) CH-Office хромована хрестовина Ø 530 мм із коліщатками, м'яке сидіння
від 2 720 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Fred CH-Office Ø530
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Fred CH-Office м'яка оббивка сидіння, регулювання висоти, на хромованій базі з роликами
Стілець на колесах Fred CH-Office 530 з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Fred має м'яке сидіння з простроченням великими ромбами, у стилі Diamond, має дизайн, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Фред, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Melvin (Fred) CH-Office 530
- Матеріал оббивки: велюр (бархіт) та екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: білий, чорний, сірий, зелений
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з пластиковими колесами (без гумового протектора)
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 44,5-58 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 86,5 - 100 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 53 см
Заінтерелися покупкою м'якого стільця Fred на хромованій хрестовині з коліщатками D-530 мм, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 39.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Глибина сидіння | 39.5 см |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Варіанти кольору сидіння | Білий шкірозамінник, Чорний шкірозамінник, Сірий шкірозамінник, Чорний велюр, Сірий велюр, Зелений велюр |
- Ціна: від 2 720 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець











