
Стіл Скіф 75 кругла стільниця дуб вінтажний Ø 60 см, на чорній круглій металевій нозі-опорі
3 973 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-SKIF75
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Стіл для бара, кафе Скіф круглий Ø 60 см, колір дуб вінтаж, висота 75 см, нога-опора чорного кольору
Зверніть увагу!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Безплатна доставка на склад Делівері, під час замовлення кількості товару кратного або що перевищує заводську (фабричну) упаковку! Наприклад: стілець обідній від 4 штук, стіл від 1 штуки, крісло від 2 штук, барний стілець від 2 штук. Кількість одиниць у заводській упаковці уточнюйте в менеджера під час замовлення меблів!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!!
До вашої уваги пропонуємо меблі для кафе, барів, ресторанів, готелів, офісів, спортивних клубів, lounge (лаунж) зон, холелів, готелів, баз відпочинку, санаторіїв, пансіонатів, стільниці з ЛДСП покриті меламіном.
Для виробництва меблів для барів, кафе та ресторанів використовується різновид ДСП, як-от ЛДСП — ламінована деревно-струменева плита. Така плита покривається стійкою меламіновою плівкою, пофарбованою в різноманітні колірні гами. Ламінування плит меламіном забезпечує привабливий зовнішній вигляд і підвищує фізико-механічні властивості, такий матеріал широко використовується у виробництві меблів для HoReCa (Хорека)
Сфера застосування цих меблів, тільки всередині приміщень.
Застосування для ресторанів, барів, кафе, бісор, готелів, фуд-кортів, HoReCa та кухонь.
Сподіваємося, ви зможете гідно оцінити нашу широку лінійку столів і стільців із меламіну, HPL пластику та Werzalit.
Одне з найкращих пропонувань для HoReCa (Хорека) — стіл Скіф 75 на чорній круглій стійкій металевій ніжці.
Круглий стіл Скіф 75, стільниця виготовлена з меламіну, діаметр 60 см, малюнок на двох сторонах, товщина стільниці 25 мм, крайка pvc, колір коричневий вінтаж, металева чорна основа, висота столу 75 см. Опора для стола металева, колір чорний, пофарбована епоксидною фарбою, висота опори 73 см, основа внизу кругла, діаметром 45 см, товщина круглої основи 8 мм, кронштейн кріплення вгорі 23х23 см, діаметр перерізу труби 76 мм. Стільниця столу Скіф кругла, з двостороннім малюнком, діаметром 60 см, товщина стільниці 25 мм, крайка ПВХ (PVC), стиль vintage, колір бежево-коричневий
Розміри та характеристики бази-опори:
- Модель основи: Скіф 75
- Матеріал основи: метал
- Висота основи: 73 см
- Форма основи: кругла
- Розмір основи внизу: Ø 45 см
- Розмір основи вгорі 23 х 23 см
- Колір: чорний
Розміри, форми та характеристики стільниці:
- Діаметр стільниці: 60 см
- Матеріал стільниці: меламін
- Крайка стільниці: ПВХ
- Колір стільниці: вінтажний малюнок бежево-коричневого кольору
- Стільниця універсальна, вона не має отворів для кріплення до цієї опори. Для монтажу, необхідно розмітити місця кріплення та прикрутити ногу-опору фурнітурою, яка йде в комплекті до цього столу
Зацікавилися покупкою круглого вінтажного столу для кафе Скіф, з доставкою по всій Україні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Форма | Кругла |
| Матеріал стільниці | Ламіноване ДСП |
| Матеріал основи | Метал |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Можливість регулювання висоти столу | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 600 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Діаметр стільниці | 600 мм |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розкладна стільниця | Немає |
| Каркас, ніжки | метал |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип столу | стіл для кафе |
| Колір (відтінок) меблів | вінтажний, Бежевий, Світло-коричневий, Коричневий, бежево-коричневий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Стан | Нове |
| Товщина стільниці | 25 |
| Колір каркасу | Чорний |
- Ціна: 3 973 ₴






