
Круглий скляний стіл Джин білий D 100 см, у скандинавському стилі
7 069 ₴
- В наявності
- Код: Mix-А0055132
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Обідній стіл Джин білий, кругла скляна стільниця
Колекція "Grace"
Стіл Джин вирізняється сучасним стилем, є "іконою" у світі меблевої моди. Кругла стільниця, зроблена з міцного гартованого скла. Міцний металевий каркас пофарбований у білий колір, металеві ніжки стола чудово поєднуються зі скляною стільницею.
- Модель: Джин
- Матеріал стільниці: гартоване скло 10 мм
- Матеріал ніжок: метал
- Колір ніжок: білий
- Форма стільниці: кругла
- Діаметр стільниці: 100 см
- Висота столу: 75 см
- Стиль: скандинавський стиль, еко, модерн, лофт
- Кількість у фабричному пакованні: 1 штука.
Замовити, круглий білий скляний скандинавський стіл Джин, для дому, готелю, дачі, готелю, можна у нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 29 кг |
| Товщина стільниці | 10 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | скло прозоре |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | Кругла |
- Ціна: 7 069 ₴









