
Крутий стілець на чорній хрестовині з колесами, з регулюванням висоти Fred BK Modern Office велюр бежевий OR-851
від 2 981 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-21345
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець на чорній хрестовині з прогумованими колесами Fred BK Modern Office з м'якою оббивкою сидіння
М'який стілець на прогумованих колесах Melvin (Fred) BK Modern Office чорна пластикова хрестовина модерн із поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Fred з м'яким сидінням із простроченням великими ромбами, у стилі Diamond, у дизайні, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Фред, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Fred BK Modern Office
- Материал обивки: велюр (бархат) та екошкіра (шкірзам, штучна шкіра)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: пластик
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з прогумованими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 44,5-58 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 86,5 - 100 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 57 см
Вирішили придбати м'який стілець Fred на чорній хрестовині з коліщатками, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Обертове |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Коричневий, Рожевий, Зелений, Синій, Бежевий, Капучіно, Сірий, Фіолетовий, Бузковий, Коньячний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Тип опор | Коліщата, 1 опора, Регульовані опори |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | True |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Колір | велюр бежевий OR-851 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, екошкіра, тканина, велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 39.5 |
- Ціна: від 2 981 ₴







