
Стілець на золотій нозі з колесами, з регулюванням висоти, поворотний Fred GD-Modern Office велюр коричневий PHL-402
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-21368
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець на золотій хрестовині з пластиковими колесами Fred GD-Modern Office з м'якою оббивкою сидіння
М'який стілець на колесах Melvin (Fred) GD Modern Office золота хрестовина модерн із поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Стілець Fred з м'яким сидінням із простроченням великими ромбами, у стилі Diamond, у дизайні, який легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем стілець Фред, з легкістю, впишеться, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Стілець чудово підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
- Модель: Fred GD Modern Office
- Материал обивки: велюр (бархат) або екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи, хрестовини: золотий
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: п'ятипроменева з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 44,5-58 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 86,5 - 100 см
- Діаметр хрестовини (засновання): 57 см
Вирішили придбати м'який стілець Fred на золотій хрестовині модерн із коліщатками D-570 мм, з доставкою в усій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Обертове |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | штучна шкіра, екошкіра, тканина, велюр, Оксамит |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 430 |
| Глибина стільця | 395 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип опор | Коліщата, 1 опора, Регульовані опори |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Каркас стільця | хромований метал |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Колір | велюр коричневий PHL-402 |
- Ціна: Ціну уточнюйте










