
Обідній комплект дерев'яний стіл + 4 стільці Юджин Малайзія, колір дерева
від 9 332 ₴
- В наявності
- Код: Mix-Eugene Dining Set
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Кухонний комплект стіл + 4 стільці Юджин, в обідню зону для дому, бару, кафе, ресторану
Колекція "Малайзія"
Малайзійська кухонні меблі мають величезну кількість шанувальників в Україні. Обігнані групи з Малайзії, крім натуральних матеріалів, вирізняються ще й невисокою вартістю та високою якістю виготовлення. Меблі з дерева гевеї дуже надійні та довговічні. Кухонний комплект Юджин — чудова пропозиція для дому, так і для закладів громадського харчування: для кафе, барів, ресторанів, готелів, офісів, спортивних клубів, lounge (лаунж) зон, холелів, готелів, баз відпочинку, санаторіїв, пансіонатів. додасть інтер'єру неповторну атмосферу півдня Франції. Стіл і каркас стільців виготовлені з натурального дерева. Сидіння стільців оббиті практичною тканиною ріжкою.
Такий комплект приверне увагу для укомплектування кухні квартири для здачі в оренду квартирантам.
Сфера застосування цих меблів, тільки всередині приміщень.
- Модель: Обідній комплект Юджин (1 стіл + 4 стільці)
- Стільниця: натуральне дерево (гевея)
- Ніжки столу: дерев'яні 4 штуки
- Форма стільниці: прямовисихна
- Розмір столу: Д1100 х Ш700 х В740 мм
- Стільці: 4 штуки
- Матеріал каркаса стільця: натуральне дерево (гевея)
- Оббивка: текстиль, тканина ріжка
- Розмір: Ш42,5 х Г48,5 х В92 см
- Стиль виготовлення: еко, скандинавський стиль, стиль прованс, мінімалізм
- Сфера використання: для дому (кухня, їдальня), для кафе, піцерії, кондитерської
- Країна походження: Малайзія
- Вага комплекту: 38,5 кг
- Обсяг фабричної упаковки комплекту: 0,209 м3
- Продається тільки, кратно комплекту
Варіанти виготовлення комплекту, колір каркаса/колір оббивки:
- Комплект Юджин (1+4) Білий/WHITE, оббивка стільців сіра тканина, код А0056114
- Комплект Юджин (1+4) Темний горіх/ESPRESSO, оббивка стільців світло-коричнева тканина, код А0056113
Комплект стіл зі стільцями Юджин, можна замовити з доставкою по всій Україні. Умови оплати та доставки можна промовити з менеджером у момент оформлення замовлення
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Малайзія |
| Кількість персон | 4 |
| Кількість предметів | 5 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стілець | 4 шт. |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Коричневий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Упаковка стільця/крісла/табурета | У розібраному вигляді |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий, Темный орех |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | натуральне дерево |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Форма столу | Прямокутна |
| Габаритні розміри стільця | |
| Ширина стільця | 425 мм |
| Глибина стільця | 485 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Колір стільниці столу | |
| Колір | Різні кольори |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Обивний матеріал | тканина, рогожка, Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал стільниці | Натуральне дерево |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Можливість регулювання висоти столу | Немає |
- Ціна: від 9 332 ₴











