
Крісло поворотне для салону краси перукарське синє манікюрне на колесах Мурат К Білий шкірозамінник
від 5 405 ₴
- Немає в наявності
- Код: SDM-MURGWHК
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло перукарське для салонів краси на хрестовині Мурат К екошкіра
Крісло Мурат К із підлокітниками, має поворотний механізм і регулювання висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Мурат має дизайн унікальної геометрії, який легко впишеться в інтер'єр Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло, з легкістю, інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!!
Основні характеристики перукаря містять:
-
Регульовану висоту: Крісло зазвичай обладнане пневматичною системою, яка дає змогу підіймати та опускати сидіння залежно від зросту клієнта та зручності користувача.
-
Обертання: Крісло може обертатися навколо своєї осі, що полегшує доступ до волосся клієнта з різних сторін.
-
Підлокітники: Крісло з підлокітниками для зручності клієнта.
-
Матеріал оббивки: Виготовлений зі штучної шкіри, водостійкої та стійкої до хімічних неагресивних і неамбразивних речовин.
- Модель: Мурат К
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Колір оббивки: білий, чорний, синій, бежевий, сірий
- Матеріал основи (хрестовини): метал
- Колір основи (хрестовини): хромований
- Кількість коліс: 5 штук
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина: 59 см
- Глибина: 41 см
- Висота спинки: 37 см
- Ширина між підлокітниками (внутрішня): 38 см
- Ширина габаритна: 50,5 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 44 - 60 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки, у діапазоні: 79 - 95 см
- Хрестовина: п'ятипроменева (5 прогумованих коліс)
- Діаметр основи: 52 см
- Кількість у пакунку: 2 шт
Придбати на найвигідніших умовах Крісло Мурат До на хромованій хрестовині з колесами для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Стан | Нове |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 640 мм |
| Глибина крісла | 380 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 440 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
| Колір | Білий шкірозамінник |
- Ціна: від 5 405 ₴





