
Стілець на хромованій хрестовині з колесами, з регулюванням висоти Foro (Форо) CH-Office D-530 Оксамит пурпурний B-1013
3 092 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-17893
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло Foro (Форо) CH-Office D-530 на хромованій хрестовині з пластиковими колесами, з регулюванням висоти
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Купуючи стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 140 грн за стул
- Купуючи стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. - доплата 70 грн за стул
Крісло Foro (Форо) на поворотному механізмі та з регулюванням висоти за допомогою газліфта. Крісло Форо вирізняється формою сидіння, яка схожа на півсферу. Невисока м'яка спинка добре підтримує нижню частину спини. Внутрішня частина спинки прикрашена втяжками у формі ромбів. Висота сидіння регулюється за допомогою важіль, який розташований під сидінням. Унікальний дизайн легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло з легкістю інтегрується, як в інтер'єр у стилі лофт (loft), так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech.
- Модель: FORO ек білий CH - Office
- Матеріал оббивки: екошкіра (шкіра, штучна шкіра) або оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: хромований
- Хрестовина: п'ятипроменева (5 пластикових коліс)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
Розміри:
- Ширина сидіння внутрішня: 38 см
- Ширина сидіння габаритна: 46 см
- Глибина сидіння внутрішня: 34,8 см
- Глибина сидіння габаритна: 35,5 см
- Висота спинки: 26,5 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 44 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки, у діапазоні: 69 - 84 см
- Діаметр хрестовини: 53 см
Придбати на найвигідніших умовах Крісло Foro (Форо) CH-Office 530 мм на хромованій хрестовині з колесами, з регулюванням висоти з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевантажників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Обивний матеріал | екошкіра, штучна шкіра, кожзам |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 35.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 26.5 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оксамит пурпурний B-1013 |
- Ціна: 3 092 ₴








