
Біла опора для столу Тюльпан, висота 71 см, кругла основа діаметром 50 см
2 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM- BaseTULWH
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Кругла біла ніжка для столу Тюльпан висота 71 см
До вашої уваги пропонуються опори (бази) для столів, на об'єкти громадського харчування: для кафе, барів, ресторанів, готелів, офісів, спортивних клубів, lounge (лаунж) зон, холелів, готелів, баз відпочинку, санаторіїв, пансіонатів.
Опора Тюльпан (Tulip) для стола металева, колір білий, висота 71 см, основа внизу кругла, діаметром 50 см.
Рекомендована для стільниць із розмірами: 60х60 см, 70х70 см, діаметром 70 см, 80х80 см, діаметром 80 см. Застосування всередині приміщень і на вулиці під навісом із захистом від дощу.
Важливо!
Умови формування вартості продукції:
Доставка відбувається за рахунок покупця (замовника)
Доплата за упаковку товару при замовленні меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці, добавляється +6% до суми Вашого замовлення
Розміри та характеристики бази:
- Модель опори для столу: Tulip (Тюльпан)
- Матеріал опори: метал
- Колір опори: білий
- Форма опори: кругла
Розміри:
- Висота опори: 71 см
- Розмір основи опори: діаметр 50 см
- Розмір кронштейна-кріплення до стільниці: 29х29 см
Замовити білу круглу базу опору підстілля Тюльпан для обіднього столу висота 71 см, для дому, бару, кафе, ресторану, для HoReCa (Хорека) можна в нашому інтернет-магазині. Всі умови Ви зможете обговорити додатково з нашим менеджером у момент підтвердження замовлення
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Білий |
| Діаметр | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 710 мм |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для столу |
| Вид товару | Опори |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Форма | Кругла |
| Опора столу | |
| Тип опори | Для обіднього столу |
- Ціна: 2 033 ₴









