
Стілець поворотний із регулюванням висоти Tom BK-Office, на чорній хрестовині з колесами Ø 530 мм велюр темно-коричневий UC-910
від 2 604 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-22237
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Робочий комп'ютерний стілець із регулюванням висоти Tom (Том) BK-Office D-530 мм на чорній хрестовині з коліщатками
Поворотний робочий стілець із м'яким сидінням Том із регулюванням висоти сидіння, на чорній хрестовині Ø 530 мм, яка складається з 5 променів із пластиковими колесами. Регулювання висоти сидіння за допомогою важіль, який розташований внизу під сидінням і який легко дістати рукою. Сидіння зі спинкою м'які, обтягнуті меблевою тканиною оксамит (велюр) або шкірозамінна шкіра), спинка прикрашена прошивкою у формі великих квадратів. Стілець вирізняється характерними рисами стилів модерн і мінімалізм. Стілець Tom чудово впишеться в інтер'єр Вашого будинку, квартири, офісу, готелю, салону краси, дизайнерської студії, спа салону, ресторану, кафе та інших установ і закладів громадського простору. Стілець практичний, надійний і зручний.
Перед відправленням меблів, з послугою накладеної платежі, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель стільця: Tom (Том) BK-Office Ø530 мм
- Матеріал ноги-опори: метал (сталь)
- Форма основи: 5 променів з колесами
- Тип коліс: пластикові
- Колір бази, ноги: чорний
- Материал обивки: велюр (тканина оксамит) або екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Варіанти кольору та матеріалу оббивки стільця Tom: Велюр Темно-сірий UC-901, Велюр Зелений UC-905, Велюр Чорний UC-904, Велюр Бежевий UC-902, Шкірзам Чорний
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 38-52 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 82 - 96 см
- Розмір хрестовини (основа): 530 мм
Заінтерелися покупкою м'якого стільця Tom (Том) на чорній ніжці Ø530 мм із колесами, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 39.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 38 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Глибина сидіння | 39.5 см |
| Ширина спинки | 37 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ноги (бази) | Чорний |
| Колір | велюр темно-коричневий UC-910 |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | тканина, велюр, Оксамит, вельвет, штучна шкіра, екошкіра, кожзам |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
- Ціна: від 2 604 ₴
- Спосіб упаковки: Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 120 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 60 грн за стул








