
Стілець із регулюванням висоти Tom BK-Office, на чорній хрестовині з колесами, м'яка оббивка велюр темно-коричневий UC-910
від 2 790 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-22241
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Робочий стілець із регулюванням висоти Tom (Том) BK-Office D-570 мм на чорній хрестовині з прогумованими колесами
Робочий стілець із м'яким сидінням спинкою Том із регулюванням висоти сидіння, на чорній хрестовині, яка складається з 5 променів із прогумованими колесами. Регулювання висоти сидіння за допомогою важіль, який розташований внизу під сидінням і який легко дістати рукою. Сидіння зі спинкою м'які, обтягнуті меблевою тканиною оксамит (велюр) або шкірозамінна шкіра), спинка прикрашена прошивкою у формі великих квадратів. Стілець вирізняється характерними рисами стилів модерн і мінімалізм. Стілець Tom чудово впишеться в інтер'єр Вашого будинку, квартири, офісу, готелю, салону краси, дизайнерської студії, спа салону, ресторану, кафе та інших установ і закладів громадського простору. Стілець практичний, надійний і зручний
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стул
- Модель стільця: Tom (Том) BK-Office D-570
- Матеріал ноги-опори: метал (сталь)
- Форма основи: 5 променів з колесами
- Тип коліс: прогумовані
- Колір бази, ноги: чорний
- Материал обивки: велюр (тканина оксамит) або екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Варіанти кольору та матеріалу оббивки стільця Tom: Велюр Темно-сірий UC-901, Велюр Зелений UC-905, Велюр Чорний UC-904, Велюр Бежевий UC-902, Шкірзам Чорний
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 38-52 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 82 - 96 см
- Розмір хрестовини (основа): 570 мм
Вирішили придбати м'який стілець Tom (Том) на чорній ніжці з прогумованими колесами, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 38 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Тип крісла | Для офісу |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 42 мм |
| Ширина крісла | 43 |
| Глибина крісла | 39.5 |
| Вага крісла | 6 |
| Колір ноги (бази) | Чорний |
| Колір | велюр темно-коричневий UC-910 |
- Ціна: від 2 790 ₴
- Спосіб упаковки: Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 120 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 60 грн за стул










