
Робочий стілець Tom Modern Office, на хромованій хрестовині з колесами, м'яка оббивка велюр темно-коричневий UC-910
від 2 869 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-22245
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стільці з обертанням і регулюванням висоти Tom (Том) Modern Office на хромованій хрестовині модерн із колесами
Поворотний робочий стілець із м'яким сидінням Том із регулюванням висоти сидіння, на хромованій хрестовині, яка складається з 5 прямих променів із прогумованими колесами. Регулювання висоти сидіння за допомогою важеля, який розташований внизу під сидінням і який легко дістати рукою. Сидіння зі спинкою м'які, обтягнуті меблевою тканиною оксамит (велюр) або шкірозамінна шкіра), спинка прикрашена прошивкою у формі великих квадратів.
Стілець вирізняється характерними рисами стилів модерн і мінімалізм. Стілець Tom чудово впишеться в інтер'єр Вашої оселі, квартири, офісу, готелю, салону краси, дизайнерської студії, спа салону, ресторану, кафе та інших установ і закладів громадського простору. Стілець практичний, надійний і зручний
Перед відвантаженням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за створ
- Модель стільця: Tom Modern Office
- Матеріал ноги-опори: метал (сталь)
- Форма основи: 5 променів з колесами
- Тип коліс: з гумовими протекторами
- Колір бази, ноги: хром
- Материал обивки: велюр (Тканина оксамит) або екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Варіанти кольору та матеріалу оббивки стільця Tom: Велюр Темно-сірий UC-901, Велюр Зелений UC-905, Велюр Чорний UC-904, Велюр Бежевий UC-902, Шкірзам Чорний
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 38-52 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 82 - 96 см
- Розмір хрестовини (основи): 570 мм
Зацікавилися покупкою м'якого стільця Tom (Том) Модерн офіс на хромованій ніжці з колесами, з доставкою в усій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 43 см |
| Глибина крісла | 39.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 38 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 52 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, хромована сталь |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 43 см |
| Глибина сидіння | 39.5 см |
| Висота спинки | 42 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ноги (бази) | Хромований |
| Колір | велюр темно-коричневий UC-910 |
| Основні атрибути | |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Форма | Квадратна |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | тканина, велюр, Оксамит, вельвет, штучна шкіра, екошкіра, кожзам |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 430 |
| Глибина стільця | 395 |
- Ціна: від 2 869 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отгрузкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт. — доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем более 11 шт - доплата 70 грн за створ










