
Комплект 2в1 круглих журнальних столиків СТ-40 Роко глянсова кераміка Містик Грей/Капучино
8 140 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-CT-40-rokko-m-gr/cap
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Роко CT-40 комплект із двох кавових столиків кераміка глянсовий мармур Містик Грей, на опорі кольору капучино
Комплект із двох журнальних столів Рокко являє собою пару столів різних розмірів стільниць, з різною висотою, які можуть використовуватися разом або окремо для розміщення напоїв, книг, декоративних елементів та інших предметів. Сучасна мода в меблевому світі вибирає прості у своїх формах, не обважнені складними лініями предмети інтер'єру. Велику популярність на сьогодні мають стилі лофт, індастріал, бунгало, гранж, мінімалізм і багато інших цікавих напрямів. Придумати ідею дизайну приміщення — тільки перший крок. Тепер черга за підбиранням предметів дизайну та меблів — а цей крок досить важкий.
Пропонуємо один із варіантів меблів у сучасний інтер'єр — новинку на ринку України — стильний комплект журнальних столиків Рокко СТ-40, більшого D 70 см, заввишки 40 см і меншого D 50 см, заввишки 46 см.
- Модель стола: CT-40
- Розмір більшого столика: D70х40 (Н) см
- Розмір меншого столика: D50х46(Н) см
- Матеріал ніг: фарбований метал
- Колір ніг: капучино
- Матеріал стільниці: глянсова кераміка
- Колір стільниці: Містик Грей (глянець)
- Вага: 22 кг
- Об'єм упаковки: 0,14 м3
- Кількість місць для транспортування: 2 уп
Комплект круглих кавових столиків СТ-40 глянсова кераміка на нозі капучино, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір | Кава з молоком |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 22 кг |
| Діаметр більшого столика | 700 мм |
| Діаметр меншого столика | 500 мм |
| Висота більшого столика | 400 мм |
| Висота меншого столика | 460 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 8 140 ₴











