
Комплект круглих журнальних 2в1 столиків CT-42 Daddy глянсова кераміка Містик Грей/ножка Капучино
8 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-CT-42-daddy-m-gr/cap
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
CT-42 Дадді комплект із двох кавових столиків кераміка глянсовий мармур Містик Грей, на ніжці-опорі кольору капучино
Комплект із двох журнальних столів CT-42 Daddy являє собою пару столів різних розмірів стільниць, з різною висотою, які можуть використовуватися разом або окремо для розміщення напоїв, книг, декоративних елементів та інших предметів. Сучасна мода в меблевому світі вибирає прості у своїх формах, не обважнені складними лініями предмети інтер'єру. Велику популярність на сьогодні мають стилі лофт, індастріал, бунгало, гранж, мінімалізм і багато інших цікавих напрямів. Придумати ідею дизайну приміщення — тільки перший крок. Тепер черга за підбиранням предметів дизайну та меблів — а цей крок досить важкий.
Пропонуємо один із варіантів меблів у сучасний інтер'єр — новинку на ринку України — стильний комплект журнальних столиків Дадді CT-42, більшого D 70 см, заввишки 40 см і меншого D 50 см, заввишки 46 см, на металевій конусній нозі-опорі.
- Модель стола: CT-42 Daddy
- Розмір більшого столика: D70х40 (Н) см
- Розмір меншого столика: D50х46(Н) см
- Матеріал ніг: фарбований метал
- Колір нігтів капучино
- Матеріал стільниці: глянсова кераміка
- Колір стільниці: Містик Грей (глянець)
- Вага: 23,1 кг
- Об'єм упаковки: 0,14 м3
- Кількість місць для транспортування: 2 уп
Комплект круглих кавових столиків CT-42 Daddy глянсова кераміка на ніжках кольору капучино, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Капучіно |
| Колір | Кава з молоком |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 400 мм |
| Вага столика | 23.1 кг |
| Діаметр більшого столика | 700 мм |
| Діаметр меншого столика | 500 мм |
| Висота більшого столика | 400 мм |
| Висота меншого столика | 460 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 8 316 ₴










