
Комплект 2в1 білих круглих кавових столиків CT-45 Benito
8 316 ₴
- Готово до відправки
- Код: VTR-CT-45-benito/white
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
СТ-45 Беніто комплект із двох металевих журнальних столиків білого кольору
Комплект із двох журнальних столів CT-45 Benito являє собою пару круглих столів різних розмірів стільниць, з різною висотою, які можуть використовуватися разом або окремо для розміщення напоїв, книг, декоративних елементів та інших предметів. Сучасна мода в меблевому світі вибирає прості у своїх формах, не обважнені складними лініями предмети інтер'єру. Велику популярність на сьогодні мають стилі лофт, індастріал, бунгало, гранж, мінімалізм і багато інших цікавих напрямів. Придумати ідею дизайну приміщення — тільки перший крок. Тепер черга за підбиранням предметів дизайну та меблів — а цей крок досить важкий.
Пропонуємо один із варіантів меблів у сучасний інтер'єр — новинку на ринку України — стильний комплект журнальних столиків СТ-45 Беніто, більшого D 70 см, заввишки 39 см і меншого D 50 см, заввишки 48 см, на металевій конусній нозі-опорі.
- Модель стола: CT-45 Benito
- Розмір більшого столика: D70х39 (Н) см
- Розмір меншого столика: D50х48(Н) см
- Матеріал ніг: фарбований метал
- Колір нігтів: білий
- Матеріал стільниці: метал
- Колір стільниці: білий
- Вага: 13.5 кг
- Об'єм упаковки: 0,15 м3
- Кількість місць для транспортування: 2 паковання
Комплект круглих кавових столиків СТ-45 Беніто білого кольору на металевих ніжках, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Форма стільниці | кругла |
| Тип опор | 1 опора, Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Кава з молоком |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | метал |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 700 мм |
| Висота столика | 390 мм |
| Вага столика | 13.5 кг |
| Діаметр більшого столика | 700 мм |
| Діаметр меншого столика | 500 мм |
| Висота більшого столика | 390 мм |
| Висота меншого столика | 480 мм |
| Комплектація столика | |
| Додатковий столик | 1 шт. |
- Ціна: 8 316 ₴





