
Стілець майстра з регулюванням висоти Tom GD-Modern Office, на золотій хрестовині з колесами велюр темно-коричневий UC-910
від 3 543 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-22249
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Мобільний робочий стілець Tom (Том) GD-Modern Office на золотій хрестовині модерн із колесами
Офісний поворотний стілець Том із регулюванням висоти сидіння, на золотій хрестовині, яка складається з 5 прямих променів із пластиковими колесами. Регулювання висоти сидіння за допомогою важіль, який розташований внизу під сидінням і який легко дістати рукою. Сидіння зі спинкою м'які, обтягнуті меблевою тканиною оксамит (велюр) або шкірозамінна шкіра), спинка прикрашена прошивкою у формі великих квадратів. Стілець вирізняється характерними рисами стилів модерн і мінімалізм. Стілець Tom чудово впишеться в інтер'єр Вашого будинку, квартири, офісу, готелю, салону краси, дизайнерської студії, спа салону, ресторану, кафе та інших установ і закладів громадського простору. Стілець практичний, надійний і зручний
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців з м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стул
- Модель стільця: Tom GD-Modern Office
- Матеріал ноги-опори: метал (сталь)
- Форма основи: 5 променів з колесами
- Тип коліс: пластикові
- Колір бази, ноги: золотий
- Материал обивки: велюр (тканина оксамит) або екошкіра (шкіра, штучна шкіра)
- Варіанти кольору та матеріалу оббивки стільця Tom: Велюр Темно-сірий UC-901, Велюр Зелений UC-905, Велюр Чорний UC-904, Велюр Бежевий UC-902, Шкірзам Чорний
Розміри:
- Ширина стільця: 43 см
- Глибина стільця: 39,5 см
- Висота спинки стільця: 42 см
- Ширина спинки: 37 см
- Діапазон висоти стільця: 38-52 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 82 - 96 см
- Розмір хрестовини (основа): 570 мм
Вирішили придбати м'який стілець Tom (Том) GD-Modern Office на золотій ніжці з коліщатками, з доставкою по всій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит, Вельвет, Тканина, Штучна шкіра, Екошкіра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 430 мм |
| Глибина стільця | 395 мм |
| Ширина сидіння | 430 мм |
| Глибина сидіння | 400 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 380 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота спинки | 42 мм |
| Вага крісла | 6 |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Колір ноги (бази) | Золотий |
| Хрестовина | метал |
| Колір | велюр темно-коричневий UC-910 |
- Ціна: від 3 543 ₴
- Спосіб упаковки: Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стілець










