
Гламурне крісло Lola GD-Modern Office на золотій нозі-хрестовіні з коліщатками, оббивка велюр
від 6 859 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Lola GD-Modern Office
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Золоте крісло в салон краси Lola GD-Modern Office велюрова оббивка, на золотій хрестовині модерн із колесами з регулюванням висоти
Дуже зручне крісло з підлокітниками Lola GD-Modern Office базується на золотій п'яти променевій хрестовині з коліщатками з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Лола має м'яку оббивку, як-от плетені коси з велюру. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн крісла легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, ресторану, готелю. За стилем крісло Lola підійде в інтер'єр у стилі гламур так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, адміністратора, як стілець для майстра манікюру (педикюру) в салон краси.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Lola GD-Modern Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина бархат)
- Цвет обивки: фрезовий (рожевий), бежевий, сірий, чорний, зелений, кава, шоколад, бірюза, синій
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото, золотистий)
- Підлокітники: оббиті в основний колір сидіння
- Колір профілю спинки та підлокітників: золотий
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: модерн п'ять променів з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина: 45 (60) см
- Глибина: 41 см
- Висота спинки: 35 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
Замовити гламурне велюрове крісло Лола GD-Modern Office на золотій базі-хрестовині модерн із роликами, для будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Колір профілю підлокітників | Золотий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 45 см |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота посадкової частини крісла | 47 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Підлокітник | сталь |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 41 см |
| Ширина спинки | 60 см |
| Висота спинки | 35 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: від 6 859 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул











