
Робоче крісло на чорній хрестовині з колесами Cherry BK-Office, м'яка оббивка Оксамит сірий PH-601
від 5 627 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ON-21674
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло з підлокітниками Cherry BK-Modern Office, велюрове крісло майстра на, чорна хрестовина з колесами, регулювання висоти сидіння
Робоче крісло Cherry BK-Office — ідеальне рішення для офісу або домашнього робочого місця.
Робоче крісло з підлокітниками Cherry BK-Modern Office на чорній п'ятипроменевій хрестовині з коліщатками, з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло Черрі має елементи каретного стяжки спинки та сидіння, що додає кріслу дизайнерської цінності. М'яка спинка має прекрасну бічну підтримання спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн крісла ідеально впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарської, а також, як стілець адміністратора та працівник респензель бара, кафе, ресторану, готелю.
✅ Надійна основа: міцний чорний хрестовина з напівкруглими променями
✅ Комфорт у використанні: м'яка оббивка для зручного сидіння впродовж усього дня
✅ Мобільність: пластикові прогумовані коліщатка, які легко рухаються й не дряпають підлогу
✅ Регулювання висоти от 45,5 до 60,5 см, щоб підібрати оптимальне положення
Стильний дизайн і практичність роблять це крісло чудовим вибором для роботи, навчання або відпочинку.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Cherry Cherry BK-Office
- Матеріал оббивки: тканина оксамит (велюр)
- Цвета обивки: велюр сірий PH-601, велюр зелений PH-602, велюр сірий OR-852, велюр зелений OR-853, велюр чорний OR-854, велюр бежевий OR-851, велюр PH-603, велюр OR-857, велюр синій OR-859
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний (чорний)
- Підлокітники, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина з напівкруглими променями з пластиковими прогумованими коліщатками
Розміри:
- Ширина сидіння: 42 см
- Глибина сидіння: 43 см
- Ширина спинки: 47 см
- Висота спинки: 43 см
- Висота підлокітника: 16,5 см
- Висота сидіння в діапазоні: 45,5 — 60,5 см
- Розмір опори (основи): 57 см
Купити крісло Черрі BK-Office з оббивкою з велюру на чорній опорі з коліщатками, з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 42 см |
| Глибина крісла | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 45.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60.5 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 42 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина спинки | 47 см |
| Висота спинки | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оксамит сірий PH-601 |
- Ціна: від 5 627 ₴







