
Високий стілець Mila Bar BK-Office на чорній хрестовині з колесами, оббивка велюр сірий UC-901
від 6 743 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-25405
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Високий мобільний стілець Mila Bar BK-Office на чорній опорі-хрестовині з коліщатками, регулювання висоти сидіння
Стілець Mila Bar BK-Office на чорній високій нозі-хрестовині з колесами. Стілець Міла має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. Дизайнерська оббивка стільця Міла, складається з плетіння у формі ромбоподібних кос із велюру. Завдяки широкій вигнутій м'якій спинці стілець має прекрасну бічну та поперекову підтримку, що дає змогу проводити тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Високі стільці на коліщатках призначені для використання на робочому місці майстра салону краси, за високими стійками врізноманітнена, барними столиками або в студіях. Вони дають змогу сидіти на рівні стійки та легко пересуватися, не піднімаючись із місця, завдяки високій ніжці-опорі з підніжкою та коліщатками, для полегшення пересування стільця приміщенням.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Mila Bar BK-Office
- Материал обивки: велюр (тканина оксамит)
- Колір оббивки: бежевий, сірий, чорний
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами (роликами)
Розміри:
- Ширина стільця: 60 см
- Глибина стільця: 45 см
- Висота спинки: 35 см
- Висота сидіння в діапазоні: 68 - 89.5 см
Мобільний барний стілець Mila Bar BK-Office з чорною високою ногою-хрестовиною на колесах, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані, Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Бежевий, Чорний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Немає |
| Тип меблів | стілець |
| Кількість опор | 5 (шт.) |
| Тип опор | Регульовані опори, Коліщата, Колісні опори |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 60 см |
| Глибина крісла | 45 см |
| Висота посадкової частини крісла | 68 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 68 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 89.5 см |
| Вага крісла | 7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 60 см |
| Глибина сидіння | 45 см |
| Ширина спинки | 60 см |
| Висота спинки | 35 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Хром, Чорний |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Підставка для ніг | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | сталь, Метал |
| Тип | Барний стілець |
| Ніжки | метал, Метал, фарбований метал, Фарбований метал |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Поворотний механізм | Да |
| Тип основи | Хрестовина з коліщатками |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Підніжка | Да |
| Ширина табуретки | 600 мм |
| Глибина табуретки | 450 мм |
| Висота табуретки | 680 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для барной стійки |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки, М'яке сидіння, текстиль, тканина, з підніжкою, Наявність коліщаток, Стілець для майстра, М'яке сидіння, Розбірна конструкція, Поворотний |
| Покриття | Краска |
| База-основа | метал |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Колір опори | Чорний |
| Нога-опора | Хрестовина Ø 570 мм |
| Колір | сірий UC-901 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 680 мм |
| Вага | 7 |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, метал, хромована сталь |
| Матеріал основи | Метал |
| Сидіння | фанера, Оксамит, велюр, тканина |
| Спинка | тканина, велюрова тканина, оксамитова тканина, метал, Метал |
| Обивний матеріал | тканина, Текстиль, велюр, Мікровелюр, Оксамит, Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 450 |
| Висота сидіння стільця | 680 |
- Ціна: від 6 743 ₴












