
Робоче крісло на чорній хрестовині з колесами O-10, м'яка оббивка шеніл кремовий штиль
7 155 ₴
- Немає в наявності
- Код: VTR-O-10-cream/black
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Крісло з підлокітниками О-10, робоче крісло з регулюванням висоти сидіння, на чорній хрестовині з колесами
Робоче крісло O-10 — ідеальне рішення для офісу або домашнього робочого місця.
Робоче крісло з підлокітниками О-10 на чорній п'ятипроменевій хрестовині з коліщатками, з поворотним механізмом і регулюванням висоти за допомогою газового ліфта. Крісло має вертикальну строчку на спинці та підлокітниках, що додає кріслу дизайнерської цінності. М'яка спинка має прекрасну підтримку спини, а зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн крісла ідеально впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарській, а також, як стілець адміністратора та працівник ресепшен бару, кафе, ресторану, готелю.
✅ Надійна основа: міцний чорний хрестовина модерн
✅ Комфорт у використанні: м'яка оббивка для зручного сидіння впродовж усього дня
✅ Мобільність: пластикові коліщатка, які легко рухаються й не дряпають підлогу
✅ Регулювання висоти от 46,5 до 53,5 см, щоб підібрати оптимальне положення
Стильний дизайн і практичність роблять це крісло чудовим вибором для роботи, навчання або відпочинку.
- Модель: O-10
- Матеріал оббивки: тканина шеніл (текстиль)
- Варіанти кольору оббивки: O-10-cream/black Крісло офісне O-10 кремовий штиль/чорний каркас
O-10-dark-gray/black Крісло офісне O-10 темний графіт/чорний каркас - Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний (чорний)
- Підлокітники, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина модерн із коліщатками
Розміри:
- Ширина сидіння: 58 см
- Глибина сидіння: 66 см
- Висота сидіння в діапазоні: 46,5 - 53,5 см
- Вага: 11,7 кг
- Паковання: 0,2 м3
Купити крісло О-10 з оббивкою з шенілу, на чорній опорі-хрестовині з коліщатками, з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 58 см |
| Глибина крісла | 66 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46.5 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 53.5 см |
| Вага крісла | 11.7 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | Текстиль |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 58 см |
| Глибина сидіння | 66 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | кремовий штиль |
- Ціна: 7 155 ₴








