
Крісло Foro (Форо) BK-Office чорний шкірозамінник, на чорній базі з колесами, з регулюванням висоти сидіння
3 302 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-10581
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Офісний стілець Foro BK-Office — стильна та сучасна модель, створена для комфортної щоденної роботи. Оббивка з м'якого чорного оксамиту дарує приємні тактильні відчуття й додає інтер'єру елегантності та преміального вигляду.
Стул оснащён регулюванням висоти сидіння, що дає змогу легко підлаштувати його під ваш робочий стіл та індивідуальні параметри. Міцна чорна база доповнюється прогумованими колесами, які забезпечують плавне, тихе та дбайливе переміщення, не дряпаючи підлогу.
Ергономічна форма сидіння забезпечує зручну посадку навіть у разі тривалої роботи. Стілець ідеально підходить для домашнього офісу, робочих кабінетів, студій, салонів, ресепшен-зон і сучасного комерційного простору.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець
Переваги моделі
- оксамитова м'яка оббивка преміумкласу
- регулювання висоти сидіння
- стійка чорна база
- прогумовані безшумні колеса
- ергономічна форма сидіння
- сучасний стильний дизайн
- підходить для тривалої роботи та щоденного використання
Розміри:
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Ширина сидіння внутрішня: 38 см
- Ширина сидіння габаритна: 46 см
- Глибина сидіння внутрішня: 34,8 см
- Глибина сидіння габаритна: 35,5 см
- Висота спинки: 26,5 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 44 - 58 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки, у діапазоні: 69 - 84 см
- Хрестовина: п'ятипроменева (5 коліс)
- Тип коліс: прогумовані
Замовити Стілець Форо BK-Office чорний велюр, на чорній базі з колесами, з регулюванням висоти з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 35.5 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 44 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 58 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 35.5 см |
| Висота спинки | 26.5 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Тип механізму | Газліфт |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
- Ціна: 3 302 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 70 грн за стілець




