
Поворотне крісло Брюгге з поворотом на ↺ 360°, оббивка текстиль кремовий, ніжка павук брашована бронза
5 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: TM-000044019
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Поворотний стілець із підлокітниками Брюгге тканина рогожка бежевого кольору з металевою ніжкою "павук" брашована бронза
Дизайнерське крісло Брюгге з поворотним механізмом | 360°, має надійний металевий каркас. Спинка, підлокітники та сидіння м'які, оббиті якісною меблевою тканиною рогожка. Всередині сидіння пінополіуретан високої щільності. Така конструкція гарантує омфорт і довговічність форм, під час щоденного використання.
Стілець має правильну ергономічну форму сидіння і спинки, а зручні підлокітники дають змогу насолоджуватися стільцем під час тривалого користування. Ніжки крісла Брюгге виготовлені з металу покритого фарбою кольору брашована (старена) бронза та мають форму "павук"
- Модель: Штани
- Тип: поворотний стілець із підлокітниками
- Матеріал ніг: метал фарбований
- Колір ніг: брашована (старена) бронза
- Матеріал оббивки: текстиль рогожка
- Колір оббивки: молочний беж
Розміри:
- Ширина стільця: 60 см
- Глибина стільця: 58 см
- Висота сидіння: 49 см
- Висота з урахуванням спинки стільця: 87 см
- Ніжка: еліпсна труба з товщиною металу 1,2 мм
Крісло поворотне Брюгге оббивка бежевий текстиль роріжка, на металевій ніжці павука, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Ви зможете обговорити умови оплати, доставки та задати додаткові питання в момент підтвердження замовлення з нашим менеджером.
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Ваніль |
| Колір оббивки | Світло-бежевий |
| Виробник | PRESTOL |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | 4 ніжки, 1 опора, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Темно-коричневий |
| Особливості | Наявність підлокітників, М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | тканина, шеніл |
| Сидіння | тканина, шеніл |
| Обивний матеріал | Рогожка, Тканина, Шеніл |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 870 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 870 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вага | 9.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ніг | брашована (старена) бронза |
- Ціна: 5 700 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням стільців із сервісною накладеною платежетою, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН











