
Крісло Gor BK-Office на чорній хрестовині 530 мм із колесами, м'яка оббивка велюр зелений B-1036
від 5 329 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-00010 green velvet
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець із підлокітниками Gor BK-Office 530 мм на хрестовині чорного кольору з коліщатками, регулювання висоти сидіння
Крісло із широким зручним сидінням Gor BK-Office на чорній хрестовині 530 мм із колесами, з поворотним механізмом і регулюванням висоти. Крісло Gor має декорування спинки та сидіння каретною стяжкою капітоне. М'яка спинка, зручне сидіння та підлокітники допоможуть провести тривалий час із комфортом, сидячи в кріслі. Дизайн стільця легко впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. За стилем крісло Гор підійде в інтер'єр у стилі лофт (loft), у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Важливо!
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — до плаття 140 грн за стілець
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — до плаття 70 грн за стілець
- Модель: GOR BK-OFFICE
- Матеріал оббивки: шкірозамінник (екошкіра) або тканина оксамит (велюр)
- Колір оббивки: на вибір
- Матеріал ніжки та хрестовини: метал
- Колір ніжки та хрестовини: чорний
- Підлокітники: 2 штуки, оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'яти променева з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина: 49 (55,5) см
- Глибина: 38 (41) см
- Висота спинки: 33 см
- Висота сидіння в діапазоні: 48 - 62 см
- Висота габаритна з урахуванням спинки в діапазоні: 79 - 93,5 см
Придбати стілець із підлокітниками Гор BK-Office з чорною хрестовиною 530 мм на коліщатках, з доставкою по всій Україні на тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазику. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55.5 см |
| Глибина крісла | 41 см |
| Висота з урахуванням спинки | 79 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 48 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 62 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 49 см |
| Глибина сидіння | 38 см |
| Висота спинки | 33 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | велюр зелений B-1036 |
- Ціна: від 5 329 ₴









