
Крісло Lola GD-Modern Base із золотою хрестовиною на стопах, поворотне з регульованою висотою, оббивка велюр шоколад UC-908
8 077 ₴
- Немає в наявності
- Код: ON-26517
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Гламурне крісло в салон краси Lola GD-Modern Base, поворотне з регулюванням висоти, на золотій ніжці-хрестині зі стопками
Крісло із золотим каркасом Lola GD-Modern Base в стилі гламур, оббивка якісний велюр, базується на золотій 4-променевій хрестовині на стопах, з поворотним механізмом і регулюванням висоти сидіння. Спинка з підлокітником оформлені як дизайнерське плетіння косами з велюрової тканини, надає кріслу гламурної вишуканості. Унікальний дизайн легко ідеально впишеться в інтер'єр Вашої оселі, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, готелю. За стилем крісло Лола підійде в інтер'єри у стилях гламур, модерн і hi-tech. Крісло можна використовувати як обідній стілець, стілець майстра або клієнта в салон краси, як стілець для клієнта, крісло адміністратора, інтер'єрне дизайнерське крісло.
Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець
Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул
- Модель: Lola GD-Modern Base
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит)
- Цвет обивки: фрезовий (рожевий), бежевий, сірий, чорний, зелений, кава, шоколад, бірюза, синій
- Матеріал ніжки: метал
- Форма основи: хрестовина 4 промені
- Колір ніжки: золото (золотий, золотистий)
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
Розміри:
- Ширина: 45 (60) см
- Глибина: 41 см
- Висота спинки: 35 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 41 - 56 см
Придбати на найвигідніших умовах гламурне велюрове крісло Lola GD-Modern Base, поворотне з регулюванням висоти на золотій ніжці-хрестині зі стопками, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База крісла | хрестовина чотирипроменева (без коліс) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматика, Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Обертове |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий, Бежевий, Фрез, Чорний, Кава, Зелений, Шоколад, Капучіно, кава-мокко, Мокко, Коричневий, Смарагдовий |
| Варіант сидіння | М'яке, Бирюзовый, Синій |
| Колір каркасу | Золотий |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | крісло |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Тип опор | 1 опора, Нога, Регульовані опори, Хрестовина з нерухомими опорами |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 440 мм |
| Глибина крісла | 420 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 410 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 560 мм |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 420 |
| Висота сидіння стільця | 410 |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Матеріал основи | Метал |
| Сидіння | Оксамит, велюр, тканина, фанера |
| Спинка | тканина, фанера, велюрова тканина, оксамитова тканина |
| Каркас крісла | фанера, метал, золотий метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина сидіння | 420 мм |
| Висота спинки | 350 мм |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Ширина сидіння | 440 |
| Наявність спинки | Так |
| Колір опори | Золотий |
| Колір | шоколад UC-908 |
- Ціна: 8 077 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул











