
Робочий стілець Mia GD-Modern Office велюр сірий UC-901, на золотій хрестовині модерн із колесами
від 3 683 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-24867
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Сірий велюровий робочий стілець Mia GD-Modern Office із золотою ніжкою-хрестивиною на колесах, поворотний із регулюванням висоти сидіння
Стілець із золотою хрестовиною модерн на коліщатках Mia GD-Modern Office з поворотним механізмом і регулюванням висоти сидіння. Стілець Міа має м'які спинку та сидіння з простроченням вертикальними та горизонтальними лініями, цей дизайн ідеально підходить в інтер'єри будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, бару, кафе, ресторану, готелю. Робочий мобільний стілець Mia підходить для комплектації робочого місця офісного працівника, касира супермаркету, у салон краси, як стілець майстра манікюру (педикюру).
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул
- Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул
- Модель: Mia GD-Modern Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит)
- Цвет обивки: сірий UC-901
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото, золотистий)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневмо патрон)
- Хрестовина: модерн п'ятипроменева з пластиковими колесами
Розміри:
- Ширина стільця: 53,5 см
- Глибина стільця: 43 см
- Висота спинки стільця: 43 см
- Ширина спинки стільця: 42 см
- Діапазон висоти стільця: 46-60 см
- Діапазон висоти стільця з урахуванням спинки: 79 - 93 см
Заінтерелися покупкою золотого стільця майстра салону краси Mia GD-Modern Office із сірим велюровим сидінням, з доставкою в усій країні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38(050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38(050) 821-54-28
+38(098) 456-61-22
+38(093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 53.5 см |
| Глибина крісла | 43 см |
| Висота з урахуванням спинки | 43 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 60 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Хрестовина | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 53.5 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Ширина спинки | 48 см |
| Висота спинки | 43 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Варіанти кольору сидіння | Сірий велюр |
- Ціна: від 3 683 ₴
- Спосіб упаковки: Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 120 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт. — доплата 60 грн за стілець











