
Металевий стілець Толікс червоний
від 1 802 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-TOLIXSRED
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець Tolix (Толікс) сталевий червоний каркас, лофт, дизайн Xavier Pauchard
Металевий стілець Толікс червоного кольору, відомий як "модель А", виготовлений з оцинкованого листового металу, завдяки чому він став стійким до корозії. Задня частина має власну назву "palmette" і за формою схожа на пелюстку квітки. Стійкість стільця зобов'язана чотирьом ногам, що закінчуються гумовими наконечниками. Модель стільця "А" Tolix Chair. Ксав'я Pauchard (1934 рік створення)
Важливо!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!
- Стілець Tolix, дизайн Xavier Pauchard
- Колір стільця: червоний
Розміри:
- Ширина сидіння: 45 см
- Глибина сидіння: 37 см
- Висота стільця: 84 см
- Висота сидіння стільця: 44 см
- Матеріал стільця: метал
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Паковання: 5 штук -1 Коробка 46х52х134 см, вага 24 кг
Зацікавились покупкою стільця Tolix червоного кольору, з доставкою по всій Україні? Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона:
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Колір (відтінок) меблів | Червоний |
| Колір оббивки | Червоний |
| Стан | Новий |
| Покриття | Фарба |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Висока спинка, Тверде сидіння, Наявність спинки |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Тип меблів | стілець |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Червоний |
| Колір каркасу | Червоний |
| Підніжка | Ні |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина табуретки | 370 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Вага | 6 кг |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина стільця | 450 |
| Глибина стільця | 530 |
| Штабельований | Так |
- Ціна: від 1 802 ₴
- Спосіб упаковки: Кількість у коробці: 5 од. Важливо! Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції! Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника) Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!









