
Прямокутний стіл Роалті розмір 120х80х75 см, стільниця кераміка колір
5 313 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-ROALTY
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Кухонний нерозкладний стіл Roalty стільниця кераміка, вибір кольору
Нерозкладний прямокутний стіл Роалті має стільницю з матової кераміки. Краї стільниці красиво зашліфовані. Стіл Роалті має надійний металевий каркас чорного кольору. Такий стіл прекрасно підійде на невелику кухню, для розміщення до 6 персон.
Перед відправленням столів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Керамічна стільниця має такі експлуатаційні переваги:
- Зносостійкість. За цією властивістю кераміка є однією з найкращих серед матеріалів для виготовлення стільниці
- Стійкість до зовнішніх впливів
- Міцність
- Екологічність
- Простота в догляді
- Гігієнічність
- Висока естетичність
Характеристики столу:
- Модель столу: Роалті кераміка
- Тип столу: прямокутний нерозкладний стіл на 4 ногах
- Стільниця: кераміка, завтовшки 12 мм
- Колір стільниці (2 варіанти): чорний камінь (матовий), сірий камінь (матовий)
- Каркас, ноги: метал фарбований
- Колір каркаса, ніг: чорний
Розмір:
- Ширина столу: 80 см
- Висота столу: 75 см
- Довжина стільниці: 120 см
Фабрична упаковка:
- Коробок: 2
- Місце 1: 19х12х94 см
- Місце 2: 87х129х5 см
- Вага: 20 кг
Обідній нерозкладний стіл Роалті стільниця кераміка (під мармур) на чорному металевому каркасі, можна замовити з доставкою по всій Україні. Умови оплати та доставки можна промовити з менеджером у момент оформлення замовлення
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий кварц, Чорний, Чорний кварц, Матовий Сірий, Сірий, Чорний мармур |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 20 кг |
| Товщина стільниці | 12 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір стільниці кухонного столу | 120х80 см |
| Висота кухонного столу | 750 мм |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Немає |
| Колір ніг | Чорний |
- Ціна: 5 313 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням столів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН









