
Високий стілець на хромованій хрестовині з колесами Ava BAR CH-Office з регулюванням висоти, м'яке сидіння велюр
від 5 403 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Ava BAR CH-Office
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Мобільний велюровий високий стілець Ava BAR CH-Office на сріблястій хромованій опорі-хрестовині з коліщатками, поворотний із регулюванням висоти сидіння
Високий мобільний стілець на колесах Ava BAR CH-Office має поворотний механізм і регулювання висоти за допомогою газового ліфта. Дизайнерська оббивка стільця Ава, це сріблястий хромований металевий каркас, кругле сидіння і плетіння спинки у формі ромбоподібних кос із велюру. Завдяки широкій вигнутій м'якій спинці стілець має прекрасну бічну підтримку, що дає змогу проводити тривалий час із комфортом, сидячи на стільці. Високі стільці на коліщатках призначені для використання на робочому місці майстра салону краси, за високими стійками, барними столиками або в студіях. Вони дають змогу сидіти на рівні стійки та легко пересуватися, не піднімаючись із місця, завдяки високій ніжці-опорі з підніжкою та коліщатками.
- Модель: Ava BAR CH-Office
- Материал обивки: велюр (тканина оксамит)
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: сріблястий хром (хромований)
- Регулювання висоти: газ ліфт (пневм патрон)
- Хрестовина: висока п'ятипроменева з колесами
Розміри:
- Висота сидіння мінімальна: 680 мм
- Висота сидіння максимальна: 895 мм
- Ширина/глибина сидіння, діаметр: 48 см
- Ширина спинки: 53 см
- Висота спинки, загальна: 29 см
- Висота м'якої частини спинки: 21 см
Високий мобільний велюровий стілець Ava BAR CH-Office, з хромованою ногою-опорою на коліщатках, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Каркас стільця | фанера, метал |
| Сидіння | фанера |
| Спинка | гнута фанера, тканина, фанера, велюрова тканина, оксамитова тканина |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 480 мм |
| Ширина сидіння | 480 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 680 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 895 мм |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 |
| Висота сидіння стільця | 680 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7 |
| Тип опор | Регульовані опори, Коліщата, Колісні опори |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Наявність підлокітників | Так |
| Тип меблів | стілець |
| Кількість опор | 5 (шт.) |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий, кава-мокко |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Підстава крісла | Обертове |
| Матеріал каркасу | сталь, Метал |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Барний стілець |
| Ніжки | метал, хромований метал, Хромований метал |
| Форма сидіння | нестандартна |
| Висота спинки | 290 мм |
| Призначення | Для барной стійки |
| Поворотний механізм | Да |
| Колір опори | Хромований |
| Нога-опора | Хромована хрестовина з коліщатками |
| Тип основи | Хрестовина з коліщатками |
| Стиль виготовлення | Сучасний |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 680 мм |
| Підніжка | Да |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 7 |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, хромований метал, хромована сталь |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
- Ціна: від 5 403 ₴
- Спосіб упаковки: Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт - доплата 120 грн за стул Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 60 грн за стул











