
Мобільний стілець майстра Ava BK-Office чорна нога-хрестовина 570 мм із колесами, оббивка велюр сірий UC-901
від 4 227 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-25505
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра в салон краси Ava BK-Office велюрова оббивка, чорна хрестовина з коліщатками, м'який стілець для манікюру, косметолога
Робочий стілець майстра Ava BK-Office — поєднує в собі комфорт, елегантність і сучасний дизайн. Модель виконана у витонченому стилі з акцентом на деталі: напівкругла спинка оформлена як декоративне плетіння "косами" з велюрової тканини, що надає стільцю гламурної вишуканості та преміального вигляду.
Завдяки ергономічній вигнутій спинці та м'якому сидінню стілець забезпечує максимальний комфорт навіть у разі тривалого використання. Поворотний механізм і регулювання висоти, за допомогою газового ліфта дають змогу легко налаштувати стілець під будь-які потреби.
Надійна чорна ніжка-опора з прогумованими коліщатками гарантує стійкість і надійність і тишу під час переміщення на стільці. Стілець ідеально підходить для салонів краси, робочого столу, адміністратора СПА салону або готелю, на ресепшений кафе та стильних комерційних просторів.
Можливість вибору кольору оббивки дає змогу створити індивідуальний інтер'єр.
- Модель: Ava BK-Office 570 мм
- Матеріал оббивки: велюр (тканина бархат)
- Цвет обивки: кава, сіра, чорна
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Колір профілю спинки: чорний
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з пластиковими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина/глибина сидіння, діаметр: 48 см
- Ширина спинки: 53 см
- Висота спинки, загальна: 29 см
- Висота м'якої частини спинки: 21 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
- Розмір ноги-хрестини: 57 см
Замовити гламурний стілець Ава BK-Office з чорною ніжкою на коліщатках, для майстра салону краси, будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 48 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, прогумовані, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для майстра |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, Колір чорний |
| Підлокітник | сталь |
| Каркас крісла | метал, чорний метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 |
| Глибина крісла | 48 |
| Вага крісла | 7 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 53 см |
| Висота спинки | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Колір профілю підлокітників | Чорний |
| Висота посадкової частини крісла | 47 |
| Наявність спинки | Так |
| Анатомічні властивості | Да |
| Колір | сірий UC-901 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
- Ціна: від 4 227 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул









