
Стілець з коліщатками Ava BK-Modern Office на чорній нозі-хрестовині, м'яка оббивка оксамит
від 4 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Ava BK-Modern Office
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець Ava BK-Modern Office оббивка велюр, з чорною пластиковою ніжкою-хрестовиною на колесах, м'який стілець для майстри в салон краси
Стілець майстра Ava BK-Modern Office - поєднує в собі комфорт, елегантність і сучасний дизайн. Модель виконана у витонченому стилі з акцентом на деталі: напівкругла спинка оформлена як декоративне плетіння "косами" з велюрової тканини, що надає стільцю гламурної вишуканості та преміального вигляду.
Завдяки ергономічній вигнутій спинці та м'якому сидінню стілець забезпечує максимальний комфорт навіть у разі тривалого використання. Поворотний механізм і регулювання висоти, за допомогою газового ліфта дають змогу легко налаштувати стілець під будь-які потреби.
Надійна чорна пластикова ніжка-опора з прогумованими коліщатками гарантує стійкість і надійність і тишу під час переміщення на стільці. Стілець ідеально підходить для салонів краси, робочого столу, адміністратора СПА салону або готелю, на ресепшений кафе та стильних комерційних просторів.
Можливість вибору кольору оббивки дає змогу створити індивідуальний інтер'єр.
- Модель: Ava BK-Modern Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина оксамит)
- Цвет обивки: кава, сіра, чорна
- Матеріал ніжки: пластик/метал
- Колір основи: чорний
- Колір профілю спинки: чорний
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: пластикова на п'ять променів, колеса пластикові з гумовим протектором
Розміри:
- Ширина/глибина сидіння, діаметр: 48 см
- Ширина спинки: 53 см
- Висота спинки, загальна: 29 см
- Висота м'якої частини спинки: 21 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
- Розмір ноги-хрестини: 57 см
Замовити стілець Ava BK-Modern Office з чорною хрестовиною на роликах, для майстра в салон краси, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал, пластик |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 48 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, прогумовані, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для майстра |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | Колір чорний, пластик |
| Каркас крісла | метал, чорний метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 |
| Глибина крісла | 48 |
| Вага крісла | 7 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 53 см |
| Висота спинки | 29 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Колір профілю підлокітників | Чорний |
| Висота посадкової частини крісла | 47 |
| Наявність спинки | Так |
| Анатомічні властивості | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
- Ціна: від 4 390 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул











