
Гламурний стілець Ava 4-GD-Base із золотою квадратною ніжкою, поворотний із регулюванням висоти, оббивка оксамит сірий UC-901
5 752 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-25553
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
М'який регульований поворотний стілець Ava 4-GD-Base з велюровою оббивкою, на квадратній золотій основі, для майстра салону краси
Гламурний поворотний стілець із регулюванням висоти Ava 4-GD-Base — це поєднання комфорту, елегантності та сучасного дизайну. Модель виконана у витонченому стилі з акцентом на деталі: напівкругла спинка оформлена як декоративне плетіння "косами" з велюрової тканини, що надає кріслу гламурної вишуканості та преміального вигляду.
Завдяки ергономічній вигнутій спинці та м'якому сидінню крісло забезпечує максимальний комфорт навіть у разі тривалого використання. Поворотний механізм і регулювання висоти (газліфт) дають змогу легко налаштувати крісло під будь-які потреби.
Квадратна металева золота ніжка гарантує стійкість і довговічність. Стілець ідеально підходить для дизайнерського інтер'єру салону краси, кухні, вітальні, СПА, готелю та інших стильних комерційних просторів.
Можливість вибору кольору оббивки дає змогу створити індивідуальний інтер'єр.
- Модель: Ava 4-GD-Base
- Матеріал сидіння: велюр (тканина оксамит)
- Колір оббивки: кавовий, сірий і чорний
- Матеріал основи: метал
- Колір ніжки: золотий (золото, золотистий)
Розміри:
- Ширина/глибина сидіння, діаметр: 48 см
- Ширина спинки: 53 см
- Висота спинки, загальна: 29 см
- Висота м'якої частини спинки: 21 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 41 - 56 см
- Розмір опори: 43х43 см
Велюровий стілець Ava (Ава) 4-GD-Base з квадратною золотою ногою, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Ви зможете обговорити умови оплати, доставки та задати додаткові питання в момент підтвердження замовлення з нашим менеджером.
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Кава, Сірий, Чорний |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Золотий |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Квадрат, 1 опора, Регульовані опори |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | велюрова тканина, оксамитова тканина |
| Сидіння | фанера, велюр, тканина, Оксамит |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Діаметр | 410 мм |
| Вага | 7 |
| Висота сидіння | 41 |
| Висота сидіння мінімальна, мм | 410 |
| Висота сидіння максимальна, мм | 560 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сірий UC-901 |
- Ціна: 5 752 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул










