
Стілець Ava Modern Base на сріблястій хромованій ніжці зі стопками, поворотний із регулюванням висоти, оббивка оксамит чорний UC-904
4 738 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-26661
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець майстра Ava Modern Base поворотний регульований за висотою з хромованою ногою-хрестовиною на стопках (без коліс)
Велюровий поворотний із регулюванням висоти стілець Ava Modern Base — це поєднання комфорту, елегантності та сучасного дизайну. Модель стільця Ава виготовлена у витонченому стилі з акцентом на деталі: напівкругла спинка оформлена як декоративне плетіння "косами" з велюрової тканини, що надає кріслу гламурної вишуканості та преміального вигляду.
Завдяки ергономічній вигнутій спинці та м'якому сидінню, крісло забезпечує максимальний комфорт навіть у разі тривалого використання. Поворотний механізм і регулювання висоти (газліфт) дають змогу легко налаштувати крісло під будь-які потреби.
Металева срібляста ніжка-хрестовина на стопках (без коліс) гарантує стійкість і довговічність. Стілець ідеально підходить для дизайнерського інтер'єру салону краси, кухні, вітальні, СПА, готелю та інших стильних комерційних просторів.
Можливість вибору кольору оббивки дає змогу створити індивідуальний інтер'єр.
- Модель: Ava Modern Base
- Матеріал сидіння: велюр (тканина оксамит)
- Колір оббивки: кавовий, сірий, чорний
- Тип ноги-опори: хрестовина 4 променя зі стопками
- Матеріал основи: метал
- Колір ніжки: сріблястий хром (хромований)
Розміри:
- Ширина/глибина сидіння, діаметр: 48 см
- Ширина спинки: 53 см
- Висота спинки, загальна: 29 см
- Висота м'якої частини спинки: 21 см
- Висота сидіння, у діапазоні: 41 - 56 см
Стілець майстра в салон краси Ava (Ава) Modern Base з хромованою хрестовиною (без коліс), можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Ви зможете обговорити умови оплати, доставки та задати додаткові питання в момент підтвердження замовлення з нашим менеджером.
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Кава, Чорний, Сірий |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Підстава крісла | Обертове |
| Тип опор | Регульовані опори, Хрестовина з нерухомими опорами |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Особливості | М'яке сидіння, Наявність спинки |
| Поворотний механізм | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | хромований метал, хромована сталь, метал |
| Спинка | велюрова тканина, оксамитова тканина |
| Сидіння | фанера, тканина, Оксамит, велюр |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Діаметр | 410 мм |
| Вага | 7 |
| Висота сидіння | 41 |
| Висота сидіння мінімальна, мм | 410 |
| Висота сидіння максимальна, мм | 560 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний UC-904 |
- Ціна: 4 738 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул







