
Крісло Lola CH-Office на сріблястій хромованій хрестовині з коліщатками, оббивка велюр чорний UC-904
6 119 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-26681
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Гламурне крісло в салон краси Lola CH-Office велюрова оббивка, з хромованою хрестовиною на колесах, поворотне з регулюванням висоти
Шикарне велюрове крісло з підлокітниками Lola CH-Office базується на хромованій п'ятій хрестовині з прогумованими коліщатками, з поворотним механізмом і регулюванням висоти. Крісло має хромований металевий каркас, який забезпечує прекрасну бічну підтримання спини. Напівкругла спинка оформлена як декоративне плетіння "косами" з велюрової тканини, що надає кріслу гламурної вишуканості та преміального вигляду. За стилем крісло Lola підійде в інтер'єр у стилі гламур так і в інтер'єри у стилях модерн і hi-tech. Крісло ідеально підходить для робочого місця офісного працівника, адміністратора, як стілець для майстра манікюру (педикюру) в салон краси.
- Модель: Lola CH-Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина бархат)
- Цвет обивки: кава, сіра, чорна
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: сріблястий хром (срібло, хромований)
- Підлокітники: оббиті в основний колір сидіння
- Колір профілю спинки та підлокітників: сріблястий хром
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з пластиковими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина: 45 (60) см
- Глибина: 41 см
- Висота спинки: 35 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
Замовити велюрове крісло Лола CH-Office на хромованій базі-хрестовині на роликах, для салону краси, вдома, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 61 мм |
| Ширина сидіння | 44 мм |
| Глибина сидіння | 42 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 47.5 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 61.5 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для офісу |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Підлокітник | сталь |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 45 |
| Глибина крісла | 41 |
| Вага крісла | 8 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 60 см |
| Висота спинки | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | чорний UC-904 |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Хромований |
| Колір профілю підлокітників | Хром |
| Висота посадкової частини крісла | 47 |
| Наявність спинки | Так |
| Анатомічні властивості | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Хром |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: 6 119 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул










