
Розкладний обідній стіл Concord T-904 глянсовий білий кераміка Bentley, розмір 160-200х90х76 см
34 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: ED-000003164
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Прямокутний розкладний стіл Concord T-904 кераміка глянець білий мармур Бентлі, система розкладки автомат
Розкладний стіл Concord T-904 має білу глянсову керамічну стільницю, яка базується на стійкій "V" такій ніжці, розкладка стола із системою автомат. Стільниця виготовлена з красивої кераміки з оздобленням, що імітує натуральний камінь. Кераміка Bentley — витончена глянсова кераміка білого кольору з характерними для мармуру прожилками. Вона надає елегантності та гармонійно поєднується з білою ніжкою, створюючи вишуканий акцент в інтер'єрі. Керамічна поверхня стійка до подряпин, плям і блякнення, а також легко чиститься й не вбирає запахи. Довжина стола регулюється за допомогою системи автомат, у діапазоні від 160 до 200 см, що дає вдосталь місця для компанії з 8-10 осіб. Автоматичне збільшення стільниці дає змогу легко розкладати стіл, коли це необхідно.
- Модель стола: Concord T-904
- Стільниця: МДФ + 5 мм біла глянсова кераміка Bentley
- Вставка: МДФ + 5 мм біла глянсова кераміка Bentley
- Система трансформації столу: автомат
- Каркас: метал
- Нога: бежевий МДФ
- Плита-опора: неіржавка сталь на металевому каркасі
Розмір:
- Ширина столу: 90 см
- Висота столу: 76 см
- Довжина стільниці в складеному вигляді: 160 см
- Довжина стільниці в розкладеному вигляді: 200 см
- Центральна вставка 1 шт 40 см
- Паковання: 3 місця (заводське картонне паковання)
Для якісного транспортування столу зазначення дерев'яний каркас-обрітання об'ємом від 0,5 м3
Білий керамічний глянсовий обідній стіл Concord T-904, можна замовити з доставкою всією Україною. Умови оплати та доставки можна промовити з менеджером у момент оформлення замовлення
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calamus Rotan |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Білий камінь, Білий глянець, Білий мармур |
| Колір | Білий мармур |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Білий |
| Форма стільниці столу | прямокутна з заокругленнями |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Розмір стільниці кухонного столу | Так |
| Висота кухонного столу | Немає |
| Трансформація кухонного столу в журнальний столик | Немає |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1600 мм |
| Вага | 85 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований, метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір ніг | Білий |
| Варіанти кольору столу | глянсова кераміка білий мармур Bently |
- Ціна: 34 980 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням столів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 3000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН



