
Обідній стіл Maryland T-7294 бежева матова кераміка Liujin Beige, розмір 1400-1800х850х760 мм
31 416 ₴
- Готово до відправки
- Код: ED-000003165
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Обідній розкладний стіл Maryland T-7294 бежева матова кераміка Liujin Beige, з автоматичною розкладкою стільниці
Кухонний стіл Maryland T-7294, бежевий матовий керамічний стіл базується на стійкій "V" образній ніжці, розкладка стола із системою автомат. Стільниця виготовлена з красивої кераміки з оздобленням, що імітує натуральний камінь. Кераміка Liujin Beige — витончена матова кераміка бежевого кольору з характерними для мармуру прожилками. Вона надає елегантності та гармонійно поєднується з бежевою ніжкою, створюючи вишуканий акцент в інтер'єрі. Керамічна поверхня стійка до подряпин, плям і блякнення, а також легко чиститься й не вбирає запахи.
Перед відправленням столів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 3000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Колекція "Супер Преміум"
- Модель столу: Maryland T-7294 бежева матова кераміка Liujin Beige
- Стільниця: бежевий МДФ з покриттям керамікою бежевий мрамор
- Вставка: МДФ із покриттям керамікою бежевий мрамор
- Нога: МДФ бежевого кольору
- База: неіржавка сталь
- Форма стільниці: прямокутна з заокругленими кутами
- Система розкладки (трансформації) столу: автомат
- Висота, мм: 760
- Ширина, мм: 850
- Довжина, мм: 1400
- Вставка, мм: 400
- Довжина в розкладеному вигляді, мм: 1800
Кухонний керамічний стіл Меріленд бежева кераміка Liujin Beige, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою у всій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calamus Rotan |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Бежевий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Ширина столу | 850 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1800 мм |
| Вага | 62 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка, МДФ фарбований |
| Каркас, ніжки | нержавіюча сталь, МДФ фарбований, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Варіанти кольору столу | бежевая матовая керамика Liujin Beige |
- Ціна: 31 416 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням столів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 3000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН





