
Гламурне крісло Azalia (Bubble) GD-Office із золотою ніжкою-хрестовиною на колесах, об'ємна оббивка оксамит кава EP-03
від 7 724 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-27039
Шикарне крісло в салон краси Azalia GD-Base велюрова оббивка, на золотій круглій опорі, поворотне з регулюванням висоти сидіння
Об'ємне велюрове крісло Azalia GD-Office базується на золотій круглій нозі-опорі. Стілець має поворотний механізм і регулювання висоти сидіння. Поворотний механізм і регулювання висоти (газліфт) дають змогу легко налаштувати стілець під будь-які потреби. Унікальна форма спинки, виготовлена з об'ємних м'яких кулястих елементів Bubble, не тільки привертає увагу, але й забезпечує додатковий комфорт і прекрасну бічну підтримку. Дизайн стільця Azalia акцентований на гламурності. Крісло Bubble створене для формування додаткового об'єму в інтер'єрі Вашого будинку, апартаментів, офісу, салону краси, перукарні, ресторану, готелю. Крісло Азалія ідеально підходить як стілець для будуарного столика, для робочого місця адміністратора або майстра в салон краси.
- Модель: Azalia GD-Base
- Матеріал сидіння: стрейчевий велюр (тканина еластичний оксамит)
- Варіанти кольору оббивки: Кава EP-03, Фрезова EP-04, Сіра EP-01, Чорна EP-05
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: золотий (золото, золотистий)
- Підлокітники: оббиті в основний колір сидіння
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Ніжка-опора: кругла діаметром 41 см
Розміри:
- Ширина сидіння: 55 см
- Ширина спинки: 55 см
- Висота спинки: 36 см
- Висота сидіння в діапазоні: 47,5 - 61,5 см
Замовити гламурне велюрове крісло Азалія (Bubble) GD-Base із золотою круглою ногою-опорою, для салону краси, будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | Диск |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Наявність підлокітників, Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Ширина сидіння | 380 мм |
| Глибина сидіння | 480 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 475 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 615 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | кругла опора |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для майстра |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 55 |
| Глибина крісла | 48 |
| Вага крісла | 12 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 55 см |
| Висота спинки | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | крісло на поворотній опорі |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Золотий |
| Висота посадкової частини крісла | 47.5 |
| Наявність спинки | Так |
| Анатомічні властивості | Да |
| Колір | кава EP-03 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Золотий |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
- Ціна: від 7 724 ₴
- Спосіб упаковки: Важно! Перед отправкой мебели с услугой наложенного платежа, необходимо внести минимальную предоплату от 500 грн, которая будет учтена при оформлении ТТН Дополнительные условия по формированию стоимости стульев: При покупке стульев с мягким сиденьем до 11 шт - доплата 140 грн за стул При покупке стульев с мягким сиденьем больше 11 шт - доплата 70 грн за стул



