
Великий обідній стіл Peru дуб рустикаль, на чорній лофтовій нозі, кругла стільниця 1000 мм + 3 вставки по 500 мм
13 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON- Peru 1000+3х500 mm
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Круглий розкладний стіл на кухню Peru, чорна ніжка loft, стільниця МДФ ламінована меламіном кольору дуб рустикаль
Великий розкладний стіл Peru — це унікальний за своєю конструкцією предмет меблів, створений для прихильників стилю лофт. Стіл Перу вирізняється своїм унікальним і мінімалістичним дизайном. Особливістю столу Peru є його система трансформації, яка дає змогу з круглої стільниці діаметром 100 см, зробити великий овальний стіл на 2,5 метра. Стіл має 3 вставки, за допомогою яких Ви зможете адаптувати розмір столу під кількість гостей, у такий спосіб не захаращуючи простір Вашої кухні, їдальні або офісу.
Перед відправленням столів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 2000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
- Модель стола: Peru
- Матеріал стільниці: МДФ + меламін стійкий до подряпин
- Колір: меламін Дуб Рустикаль (Rustik) на чорній нозі
Розмір:
- Діаметр стільниці: 100 см
- Трасформация стола: з вставки по 50 см
- Висота: 75 см
Замовити, великий кухонний стіл Peru дуб рустикаль, з доставкою по всій Україні, Ви можете в нашому інтернет-магазині, попередньо можна обговорити зручні для Вас умови оплати та доставки з нашим менеджером у момент підтвердження замовлення.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб рустикаль, Дуб |
| Колір | Дуб |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний, розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 1000 мм |
| Висота столу | 75 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2500 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1000 мм |
| Вага | 30 кг |
| Товщина стільниці | 10 мм |
| Діаметр | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ, Меламінова плита, МДФ ламінований |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стільниці | 1000 |
- Ціна: 13 160 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН












