
Стілець майстра з колесиками Blas BK-Office на чорній нозі-хрестовині, м'яка оббивка велюр
від 3 092 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-Blas BK-Office
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Велюровий стілець із коліщатками Blas BK-Office з чорною ногою-хрестовиною, м'який мобільний стілець для майстра манікюру, майстра косметолога
Велюровий мобільний стілець Blas BK-Office на чорній хрестовині 570 мм із прогумованими колесами. Стілець Blas має поворотний механізм із регулюванням висоти сидіння. Дизайнерська м'яка оббивка стільця Блас має прострочення спинки та сидіння у формі квадратів. Завдяки зручній м'якій спинці, стілець має прекрасну бічну підтримку, що дає змогу проводити тривалий час із комфортом, сидячи на стільці. Стілець Blas ідеально підійде, як стілець для будуарного столика, робочого місця адміністратора, стілець для майстра манікюру (педикюру) та візажиста в салон краси.
- Модель: Blas BK-Office
- Матеріал оббивки: велюр (тканина бархат)
- Цвет обивки: велюр бежевий UC-902, велюр сірий UC-901, велюр чорний UC-904, велюр кава моко UC-912, велюр шоколад UC-908, велюр смарагдовий UC-923
- Матеріал ніжки: метал
- Колір основи: чорний
- Регулювання висоти: газовий ліфт (пневматичний патрон)
- Хрестовина: п'ять променів з пластиковими колесами (з гумовим протектором)
Розміри:
- Ширина сидіння: 53 см
- Глибина сидіння: 44 см
- Ширина спинки: 41 см
- Висота спинки: 42 см
- Висота сидіння в діапазоні: 46 - 59 см
- Розмір ноги-хрестини: 57 см

Замовити стілець майстра салону краси Блас (Blas) BK-Office на чорній хрестовині з прогумованими колесами, для салону краси, будинку, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+38 (050) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (050) 821-54-28
+38 (098) 456-61-22
+38 (093) 088-40-10
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Onder Mebli |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Тканина, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 530 мм |
| Ширина сидіння | 480 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 59 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Тип укомплектованих коліщаток | Пластикові, прогумовані, Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Тип крісла | Для майстра |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Хрестовина | метал, Колір чорний |
| Каркас крісла | метал, гнута фанера, фанера |
| Основний оббивний матеріал | велюр |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 48 |
| Глибина крісла | 44 |
| Вага крісла | 7 |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина спинки | 48 см |
| Висота спинки | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Різні кольори |
| Вид м'яких меблів | Крісло на коліщатах |
| Матеріал оббивки стільця | велюр |
| Колір хрестовини | Чорний |
| Висота посадкової частини крісла | 46 |
| Наявність спинки | Так |
| Анатомічні властивості | Да |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Колір каркасу | Чорний |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Немає |
- Ціна: від 3 092 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправленням меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Додаткові умови щодо формування вартості стільців: Під час купівлі стільців із м'яким сидінням до 11 шт. — доплата 140 грн за стілець Під час купівлі стільців із м'яким сидінням понад 11 шт - доплата 70 грн за стул











