
Вішалка настінна розкладна СН-4704-OAK, вільха
828 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-СН-4704-OAK
Зверніть увагу!
При оформленні покупки габаритних товарів з оплатою післяплатою необхідно внести мінімальну передоплату від 500грн, яка буде врахована при оформленні ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!! гачками. Вішалку навісну дерев'яну СН-4704-OAK, вільха можна використовувати в будь-якій частині будинку, в готельних номерах та інше. довго виконуватиме своє призначення.
- Розмір: 37 x 2.9 x 5.5 H
- Цинковий сплав гачків та сосновий брус
- Колір: вільха
- Об'єм: 0,00083м3
- Вага: 0,38кг
Купити Вішалку навісну СН-4704-OAK, вільха з доставкою по всій Україні за тарифами перевізників можна у нашому інтернет-магазині mebel-opt.com. ua Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазину, за вказаними вище телефонами, або залишивши повідомлення на e-mail.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Step |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип вішалки | Настінна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | натуральне дерево |
| Гачки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 0.38 кг |
- Ціна: 828 ₴



